120 см Килимова тканна доріжка з щільним ворсом в коридор, оливкового кольору, 4597
1 280 ₴/кв.м
- В наявності
- Код: 4597
Чудова, якісна доріжка з нитки Фрізе. Висока щільність ворсу, дозволяє довгий час користуватися нею без втрати початкового вигляду. Завдяки вистриженому вручну малюнку ця доріжка виглідає об'ємно на підлозі. Гарні ніжні відтінки зеленого кольору прикрасять вашу кімнату.
Потрібний розмір вкажіть в коментарі до замовлення. Ми порахуємо суму і з Вами зв'яжемося
- якісна Турецька, різна, килимова доріжка на підлогу, ворсова на тканинній основі
- послуга обробки краю
- упаковка в гофрокартон, стрейч плівка
- доставка по Україні Новою поштою, Укрпоштою
Якщо ви шукаєте якісне та привабливе покриття для своєї підлоги, то ця доріжка на підлогу з Туреччини – чудовий вибір для вас. Вона гарантує міцність, комфорт та стильний зовнішній вигляд для вашого будинку чи офісу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NURTEX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага килима | 1.9 кг |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 14 мм |
| Основа килима | Джут |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 15 мм |
| Ширина килима | 120 см |
| Щільність ворсу | 850000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Оливковий |
| Ширина доріжки | 120 см |
- Ціна: 1 280 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!









