150 см доріжка Ocean OC46A Pierre Cardin
Нова колекція Турецьких килимових доріжок OCEAN, від всесвітньо відомого бренду Pierre Cardin. Килимове покриття Ocean OC46A - це новинка цього року, модель виконана повністю з практичною синтетичної нитки, і призначається для використання в побутових некомерційних приміщеннях.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pierre Cardin |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Ворсовий |
| Висота ворсу | 6 мм |
| Колір | Бежевий |
| Основа килима | Джут |
| Призначення килима/доріжки | Для передпокою, Для вітальні, Для спальні, Для коридору, Універсальне |
| Склад килима | Поліпропілен, Джут, Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Розрізний |
| Товщина килима | 8 мм |
| Ширина килима | 150 см |
| Щільність ворсу | 550000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 458 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!








