150 см PESCADO Red Доріжка м'ка на повстяній основі в коридор, кухню.
315 ₴/кв.м
- В наявності
- Код: TA39V1
Потрібний розмір вкажіть у коментарі до замовлення. Ми перевіремо наявність потрібної довжини, порахуємо суму та з Вами зв'яжемося.
* якісна синтетична доріжка на повстяній основі
* послуга обробки краю
* упаковка стрейч плівка
* доставка по Україні Новою поштою
PESCADO – це колекція бюджетних доріжок, яка допоможе вам прикрасити будинок, зробити його затишніше та привабливіше! Паласні доріжки виконані за технологією тафтингу з нанесенням малюнка на ворс. Основа цього покриття – повсть, верх – петля (поліамід). Легкі, без проблем прибираються пилососом і щіткою, відмінно затримують пил та сміття, при цьому не забиваються і не стаптуються. Тонкі, але при цьому добре утеплюють підлогу. А також мають величезний вибір дизайнів та кольорів, які підійдуть саме до вашого інтер'єру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NURTEX |
| Країна виробник | Туреччина |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Повстяний |
| Висота ворсу | 3 мм |
| Колір | Бордовий |
| Основа килима | Поліпропілен |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні, Для передпокою, Для вітальні, Для коридору, Універсальне |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Петельний |
| Товщина килима | 5 мм |
| Ширина килима | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 150 см |
- Ціна: 315 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!











