Потрібний розмір вкажіть у коментарі на замовлення. Ми порахуємо суму та з Вами зв'яжемося
Якісна Українська синтетична килимова доріжка на підлогу без ворсу на тканинній основі
послуга обробки краю
упаковка в гофрокартон, стрейч плівка
доставка по Україні Новою поштою та Justin
Килимова доріжка на підлогу, відмінний варіант для будинку, квартири, дачі і т.д. Якщо ви не хочете витрачати багато часу на збирання, ця доріжка саме для вас! Головна її перевага - це відсутність ворсу, тому її легко прибрати і пилососом і щіткою, і робот-пилосос відмінно з нею впоратися. А завдяки натуральній основі без клею, цю доріжку можна замивати водою за потреби. Верхня поліпропіленова нитка відмінно затримує пил, причому абсолютно гіпоалергенна.
* Потрібний розмір вкажіть у коментарі до замовлення. Ми порахуємо суму і з Вами зв'яжемося
* Якісна Українська синтетична килимова доріжка на підлогу без ворсу на тканинній основі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karat Carpet |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Безворсовий |
| Висота ворсу | 2 мм |
| Колір | Коричневий |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні, Універсальне, Для передпокою, Для коридору |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Петельний |
| Товщина килима | 4 мм |
| Ширина килима | 200 см |
| Щільність ворсу | 176400 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 200 см |
- Ціна: 468 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!







