Комплект з прямокутного килимка на підлогу і туалетника.
Склад: Верх -100% поліпропилен
Основа — гумове запилення
Розміри: 60*100 і туалетник 60*50
Довжина ворсу: 8-9 мм
Виробник: Туреччина 🇹🇷
Коврики призначені для ванної кімнати, завдяки гумовій основі не ковзають по плитці, чим забезпечують вашу безпеку на слизькій підлозі у ванній кімнаті. Завдяки поліпропіленовому верху вся волога швидко випаровується з них. Добре чистяться будь-яким миючим засобом для килимів. Велика кольорова палітра прикрасить будь - яку ванну кімнату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubin |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота ворсу | 8 мм |
| Довжина | 100 см |
| Колір | Синій |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Основа | Гума |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Набір килимків |
| Товщина | 9 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 60 см |
- Ціна: 805 ₴





