Килимова доріжка прошита, ширина 1м. Дарничанка Multi 02 Елана кольорова в кімнату, кухню, коридор.
316 ₴/кв.м
- В наявності
- Код: 94658
+380 (98) 550-99-09
Міланаповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Петельний однорівневий килим "ЕLANA"
Для виробництва ворсу килимового покриття використовується заздалегідь забарвлена синтетична пряжа бельгійського та турецького виробництва, що дозволяє створити рівні спокійні кольори килимового покриття і надає йому високу стійкість кольору.
Синтетична пряжа є поліпропіленовою ниткою, яка використовується у виробництві килима, що робить ворс більш щільним і високим. Вся структура килима прошивається, що надає виробу додаткової зносостійкості і дозволяє використовувати його в місцях підвищеної прохідності, а основа килимових виробів відмінно поглинає шум і зберігає тепло.
Потрібний розмір вкажіть у коментарі на замовлення. Ми порахуємо суму та з Вами зв'яжемося
- Якісна Українська синтетична доріжка на прошитій основі
- послуга обробки краю
- упаковка в стрейч плівка
- доставка по Україні Новою поштою
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elana |
| Країна виробник | Україна |
| Виготовлення килима | Машинна робота |
| Вид килима | Повстяний |
| Висота ворсу | 5 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Основа килима | Поліпропілен |
| Призначення килима/доріжки | Для кухні, Для вітальні, Для передпокою, Універсальне, Для коридору |
| Склад килима | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип | Коврова доріжка |
| Тип ворсу | Петельний |
| Товщина килима | 5 мм |
| Ширина килима | 100 см |
| Щільність ворсу | 250000 точок/кв.м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина доріжки | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 316 ₴/кв.м
- Спосіб упаковки: Для забезпечення збереження товару під час транспортування ми ретельно дбаємо про його якісну упаковку. Вартість упаковки розраховується окремо та залежить від об’єму готового виробу, який може бути скручений у трубочку або складений у конверт. Зверніть увагу: відправлення неупакованого товару неможливе. Ми співпрацюємо з перевізниками Нова Пошта та Укрпошта, тому ваш товар буде надійно захищений під час доставки. Дякуємо за розуміння і довіру до магазину Panpalas!












